Hizmetlerimiz

PROJE HİZMETLERİ

Her yeni projede, gelen parsel ve programı irdeleyerek, o parsel ve program çerçevesinde gerekirse yeni öneriler de getirerek olabilecek en uygun çözümü buluncaya kadar taslak çalışmalara devam ederiz. İşverenle ve belli ise diğer kullanıcılarla sık sık görüşürüz. Çözüm üzerinde tam bir uyum sağladıktan sağlandıktan sonra teknik çizimlere geçeriz ve onay işlemlerini de takip ederiz.

 

UYGULAMA TAKİBİ

Mal sahibi talep ederse, onun adına tasarlamış olduğumuz projenin uygulamasını onun adına anahtar teslimine kadar yapmaktayız. Proje hizmetlerimiz projenin gerekli yasal kurumlarca onaylanması ile sona ermez. Mimari gerçek varlığını ancak inşa edilmiş hali ile bulabildiği için, uygulama sürecini, bir mesleki denetim hizmeti olarak sonuna kadar izlemeye çalışırız. Uygulama esnasında karşılaşılabilecek değişiklikler ile yakından ilgileniriz. Bir bina, mimar, işveren ve yapımcıların ortak değeridir.

 

İÇ MİMARİ

Mimariyi insan yaşamı ve çevresiyle tam bir birlik içinde düşündüğümüzden, projelendirmiş olduğumuz binalarda ve diğer mimari eserlerin iç düzenlemelerinde bu binaların karakteristik özelliklerini ve kullanıcı isteklerini göz önüne alarak  mutluluk sağlayan, ferah iç mekan oluşturacak şekilde düzenlemeler yapıyoruz.

 

RÖLÖVE/RESTİTÜSYON/RESTORASYON

Geçmiş kültürümüzün bize miras bıraktığı eski yapıların rölöve, restitüsyon ve restorasyon proje hizmetlerini de sunuyoruz. Anadolu Selçuklu kervansaraylarından Akhan ve örnek bir Cumhuriyet mimarisine sahip olan Kızılcabölük İlkokulu bu alandaki başlıca çalışmalarımızdır.

 

GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI

Özellikle mimari ürün ve eserlerin basılı tanıtımlarında mimaride gösterdiğimiz özeni basılı medyaya taşıyoruz. Konut ve işletmelerinizin konseptleriyle paralel kurumsal kimliğini profesyonel bir yaklaşımla sizlerle beraber oluşturuyoruz.